Nabízená pozice:

Hlavní kuchař/ka

Místo výkonu práce: Krahulčí

Pouze ranní směna (pondělí – pátek), od 4:30 hod. do 13:00 hod.

Náplň práce:

  • příprava stravy na oběd, práce s masem – jeho porcování a zpracování
  • dohled nad přípravou jídel, organizování práce
  • vaření a následný výdej stravy
  • zástup vedoucí kuchyně v její nepřítomnosti – zpracování dat na počítači, objednávky stravy, normováním přijímání surovin apod.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru – kuchař/ka
  • uživatelská znalost PC a MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • dobré organizační schopnosti
  • přehled o stravovacích návycích
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • prémie, letní a zimní odměny
  • odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování – výběr ze tří jídel
  • výrobky za zvýhodněnou cenu a mnoho dalších

Zaujala Vás tato pozice?

Jste zodpovědný a pečlivý člověk? Rádi o Vás uslyšíme.
Životopisy zasílejte na e-mail: nebo volejte 567 145 141.
Nemáte životopis? Stačí zanechat kontakt a na všem se domluvíme.
Těšíme se na Vás.

Případně využijte kontaktní formulář

Přijímání žádostí formulářem je dočasně pozastaveno, využijte zmíněné kontakty. [contact-form-7 id="392" title="Nabídka volné pozice"]