Nabízená pozice:

Finanční účetní

Místo výkonu práce: Krahulčí

Máte znalost účetnictví a stávající legislativy? Chcete tyto znalosti uplatnit? Baví vás práce s čísly? Nebojíte se nových výzev? Je pro Vás důležité i přátelské a příjemné pracovní prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • účtování dokladů (FA přijaté, interní doklady)
  • pořizování FA přijatých do účetního systému
  • spolupráce při měsíčních a ročních účetních závěrkách
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, odborné kurzy a školení, firemní akce, sleva na firemní výrobky, služební telefon)
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetnictví a účetních operací dle stávající legislativy
  • praxe v oblasti účetnictví výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • ŘP skupiny B
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • chuť učit se novým dovednostem, flexibilita

Pracovní pozice je zástup za mateřskou dovolenou. Upřednostňujeme zkrácený úvazek.

Zaujala Vás tato pozice?

Životopisy zasílejte do 12. září 2022 na e-mail:  nebo volejte

567 145 141.

Nemáte životopis? Stačí zanechat kontakt a na všem se domluvíme.

Těšíme se na Vás.

Případně využijte kontaktní formulář

    Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.