Nabízená pozice:

Elektrikář

Místo výkonu práce: Krahulčí

Pouze ranní směna, pondělí – pátek

Náplň práce:

  • údržba strojů a zařízení
  • kontrola elektro a technických zařízení výrobního objektu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyučením v oboru
  • praxe v oboru výhodou
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. (§ 5 , § 6 pro samostatnou činnost výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • prémie, letní a zimní odměny
  • odměny při jubileích, pracovním výročí i odchodu do důchodu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování – výběr ze tří druhů jídel
  • výrobky za zvýhodněnou cenu a mnoho dalších

Zaujala Vás tato pozice?

Jste zodpovědný a pečlivý člověk? Rádi o Vás uslyšíme!

Životopisy zasílejte na e-mail:  nebo volejte 567 145 141.

Nemáte životopis? Stačí zanechat kontakt a na všem se domluvíme.

Těšíme se na Vás.

Případně využijte kontaktní formulář

Přijímání žádostí formulářem je dočasně pozastaveno, využijte zmíněné kontakty. [contact-form-7 id="392" title="Nabídka volné pozice"]