Velikonoční nabídka Krahulíku

Aktualita

Velikonoce!

Opět jsme přichystali exkluzivní Velikonoční nabídku a protože se svátky jara kvapem blíží, tak nastal čas seznámit se s naší nabídkou produktů z Velikonoční řady.

Velikonoční duo Princ a Fiesta

Velikonoční duo

Velikonoční duo salámů Princ a Fiesta o hmotnosti 600 gramů najdete v prodejnách tradičního trhu. Princ je oblíbený fermentovaný salám s typickou „uherákovou“ chutí. Fiesta je salám španělského typu s velkými kusy libového masa. Každý ze salámků váží 300 gramů. Vřele doporučujeme!

Velikonoční klobása XXL

60 cm dlouhá klobása XXL je naší sváteční stálicí. Vychutnat si můžete chuť Loveckého salámu v netradiční podobě. Klobásu najdete v síti Albert ČR a prodejnách tradičního trhu.

Velikonoční Princ

Princ je sofistikovaný fermentovaný salám, který je vyroben z vepřového a hovězího masa. Díky pečlivému zpracování a tradičnímu receptu má salám Princ jemnou strukturu a vynikající chuť, která připomíná salámy uherského typu. Pokud chcete ochutnat Velikonočního Prince, nebo jím někoho obdarovat, můžete si ho zakoupit v síti Kaufland.

Výběr klobás

Sváteční výběr pro ty, kteří si rádi pochutnají na kvalitních fermentovaných klobásách. Tento produkt je zabalený v dárkové plechovce a obsahuje celkem 510 gramů klobás, rozdělených do balení po 170 gramech. Výběr klobás obsahuje gombaseckou, dunajskou a chamburizo klobásu, které jsou vynikající svou chutí a kvalitou masa. Navíc, fermentované uzeniny mají prospěšné účinky pro naše zdraví, tak neváhejte a kupte si Výběr klobás. Najdete jej v síti Tesco.

Lovecký salám XXL

Pokud hledáte něco výjimečného k Velikonocům, měli byste vyzkoušet Lovecký salám XXL, který je k dispozici v síti Albert. Tento salám je výjimečný svou skvělou chutí a tím, že je opravdu dlouhý – měří neuvěřitelných 90 centimetrů! Pokud hledáte něco speciálního pro sváteční stůl, neváhejte a zakupte si lovecký salám XXL v síti Albert.