decoding

Aktualita

Soutěž 95 let

Co se týče naší soutěže nezbývá, než Vám všem poděkovat za účast. Kromě samotných soutěžících považujeme…

Co se týče naší soutěže nezbývá, než Vám všem poděkovat za účast. Kromě samotných soutěžících považujeme za nutné ještě naposledy poděkovat partnerům naší soutěže, bez kterých by to celé nebylo vůbec ono. Níže si každý z nich připravil krátké představení své firmy. Děkujeme!

Skupina společností Tönnies je víceúrovňový rodinný podnik působící v potravinářském průmyslu. Mezinárodní společnost s přibližně 15 200 zaměstnanci vygenerovala v roce 2021 roční tržby ve výši 6,2 miliardy eur v osmi obchodních oblastech. Hlavním předmětem podnikání společnosti, která byla založena v roce 1971, je porážka, bourání, zpracování a zušlechťování prasat, prasnic a skotu.

Společnost Vion je mezinárodní výrobce vepřového a hovězího masa, masných výrobků a rostlinných alternativ s výrobními závody v Nizozemsku, Německu a Belgii. Sídlo společnosti se nachází v Nizozemsku, ale podporu prodeje a zastoupení nabízí v šestnácti zemích světa. Své produkty poskytuje převážně do zpracovatelského průmyslu.

Společnost ALDEM s.r.o. je zemědělsko-potravinářská firma, zabývající se importem a exportem zboží. Ve svém oboru máme rozsáhlé zkušenosti, spolupracujeme s předními a certifikovanými evropskými, americkými a asijskými výrobci. Jsme ohleduplní k životnímu prostředí a preferujeme podobně smýšlející organizace, které sdílejí stejné smýšlení.

AGROTEC Group je Vaším partnerem nejen v podnikání, ale i v životě. Díky své široké nabídce, která zahrnuje osobní automobily, nákladní automobily, zemědělskou techniku i stavební stroje, je tato společnost připravena vám vyjít vstříc v jakékoliv situaci.

Kromě výše uvedeného nabízí také možnosti financování či zajištění dotací, servisy všech strojů, a to včetně dodání náhradních dílů. AGROTEC Group je na trhu od roku 1990 a dnes své sužby nabízí také zákazníkům na Slovensku a v Maďarsku.

Díky našim posluchačům je Impuls aktuálně denně nejposlouchanější soukromou celoplošnou stanicí a na vrcholu poslechovosti se drží už více, než dvě dekády. Nejlepší česká hudba je naším poznávacím znamením a základním stavebním kamenem programu. Impuls má také báječnou síť dopravních agentů, díky kterým se může těšit pověsti rádia s nejspolehlivějším dopravním zpravodajstvím. Každodenní ranní radost přináší do českých domácností rodina Impulsových a jejich heslo: „ Haló, tady Impulsovi!“ už se stalo legendou. Ctíme naše poslání, věříme, že každodenní radosti jsou důležitou součástí cesty spokojeným životem. Jsme tady, abychom ukazovali opravdový život z lepší stránky. Protože hezké momenty můžeme potkávat každý den.